ISUZU TRUCK

Bezpieczeństwo

     

      Zaawansowana technologia pozwoliła na większe usztywnienie kabiny oraz zmniejszenie jej ciężaru: bezpieczeństwo ciężarówek Isuzu rozwija się w nowym kierunku. Kabina jest skonstruowana tak, aby dzięki stali o wysokiej wytrzymałości, zamkniętym profilom dolnej ramy i drzwiom wzmocnionym obwodowymi pasami stalowymi, jak najlepiej wytrzymywała możliwe uderzenia.

      Podwyższona sztywność kabiny podnosi znacząco poziom bezpieczeństwa w przypadku kolizji. Poszycie skonstruowano tak, aby stworzyć integralną część z kabiną spełniając funkcję ochronną oraz ograniczając urazy w razie wypadku. Ponadto koło kierownicy zostało zaprojektowano tak, aby pochłaniało siłę uderzenia zmieniając kształt w celu ochrony górnej części ciała. Dodatkowo specjalna konstrukcja kabiny oferuje kierowcy większy kąt widzenia dzięki czemu pozwala dokładnie skupić się na pracy oraz zagwarantować znaczącą poprawę bezpieczeństwa.

      Na szczególną uwagę w kwestii bezpieczeństwa zasługują hamulce tarczowe na obu osiach, które pozwalają na lepszą kontrolę poprzez lepsze rozproszenie ciepła. Dodatkowo każdy model Isuzu wyposażony jest w hamulec wydechowy.